Neden Reset Solar Temizleme?

_ Reset Solar Temizleme _

Etkili Çözümler İle Artan Performans

Güneş enerjisi, günümüzde giderek daha fazla tercih edilen temiz ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı haline geliyor. Ancak, güneş panelleri zamanla toz, polen, kuş dışkısı ve diğer kirleticilerle kaplanabilir. Bu kirleticiler, güneş panellerinin verimliliğini azaltabilir ve dolayısıyla enerji üretimini etkileyebilir. İşte bu noktada, güneş enerjisi sistemlerindeki verimliliği artırmak için  “Reset Solar Temizleme” devreye giriyor.

panel
resetsolar
%100

Memnuniyet

_ Yüksek Performans_

Devrim Yaratan Teknolojiyi Deneyimle

Reset Solar Temizleme etkin ve özgün temizlik yöntemleriyle panellerinizin verimliliğini maksimum seviyeye taşır.

Enerjiyi RESETle Koru

İş sağlığı ve güvenliği bizim için en önemli konu. Personellerimiz temizlik hizmetine başlamadan önce  yüksekte çalışma ekipmanlarını(çene bağlantılı baret, eldiven, reflektörlü yelek, emniyet kemeri, lanyard, geri sarımlı düşüş durdurucu) kuşanıyorlar. Böylelikle en yüksek çatılarda bile güvenliği elden bırakmadan çalışıyor, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla güneş enerji santrallerini bize emanet edebilmesini sağlıyoruz.

Reset Solar Temizleme olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Bu nedenle, her bir müşterimize özel çözümler sunarak ihtiyaçlarına en uygun temizlik hizmetini sağlıyoruz. Özel tasarlanmış güneş paneli temizleme robotu, önde ve arkada bulunan iki adet döner rulo fırçası ile panellerinizdeki kirleri etkili bir şekilde temizliyor. Bu sayede, panel yüzeyiniz her zaman en yüksek verimlilikte enerji üretecek şekilde kalıyor. Robotik Temizlik özellikle yüksek çatılarda iş güvenliğini önemli ölçüde arttırırken, temizliğin kalitesini de maksimum seviyeye çıkarıyor.

Temizliği deiyonize saf su ile gerçekleştiriyoruz; bununla birlikte, inatçı kirler için özel olarak geliştirilmiş, panellerinize zarar vermeyen temizlik solüsyonlarıyla, bölgesel uygulamalar yapıyor, temizlik sonrası hotspot oluşumuna sebep olacak tek bir leke dahi bırakmıyoruz.

81 ile hizmet anlayışını benimsiyoruz. Servis talebiniz sonrası mümkün olan en yakın zamana randevu vererek alacağınız kaliteli hizmeti günlerce beklemeden almak ve düşen panel verimliliğini artırmak gibi olanaklar sunuyoruz.

Siz de alabileceğiniz en kaliteli hizmeti en kısa sürede alabilmek için Enerjiyi RESETle Koruyun.

_ Bize Ulaşın _

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve projenize özel teklifi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Telefon:

0224 346 05 65

Adres:

Dumlupınar Mah. Alize Cd. No: 5A/1 Nilüfer/BURSA

E-Mail:

info@resetsolartemizleme.com

Çalışma Saatleri:

09:00 - 18:00
Pazar : Kapalı